Anime Dimension


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Dimension
Anime Dimension
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ultimele subiecte
» PDSM(Persoana de sub mine)
Talentele noastre Icon_minitimeVin Mai 08, 2009 10:01 am Scris de Bad Bunny

» Evita cuvantul DA sau NU
Talentele noastre Icon_minitimeVin Mai 08, 2009 9:57 am Scris de Bad Bunny

» Mamb's drawings
Talentele noastre Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 7:22 pm Scris de Mambrella

» Mamb's One Shots
Talentele noastre Icon_minitimeDum Apr 19, 2009 4:37 pm Scris de Naruto Uzumaki

» Tango no Sekku(5 mai)
Talentele noastre Icon_minitimeSam Apr 18, 2009 3:24 pm Scris de Bad Bunny

» Origami
Talentele noastre Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 5:56 pm Scris de Lolli

» Naruto Uzumaki
Talentele noastre Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 8:33 pm Scris de Naruto Uzumaki

» Lili Allen
Talentele noastre Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 8:31 pm Scris de Zollitha

» What would you say\do if you woke up to the person above you in your bed?
Talentele noastre Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 10:03 am Scris de Lolli

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Parteneri
forum gratuit


Talentele noastre

4 participanți

In jos

Talentele noastre Empty Talentele noastre

Mesaj  Mambrella Vin Mar 06, 2009 9:16 pm

m-am decis sa deschid un subiect in care sa vorbim despre talentele noastre

nu vreau sa ma laud...dar cred ca am putin talent in orice
muzica-pur si simplu ador sa cant! cand vad ca nu e nimeni pe strada, ma apuc sa cant incet Very Happy imi place chiar foarte mult sa cant chiar daca nu am o voce perfecta, este bunicica Very Happy
dans-aici sunt mai prostuta. dar am energia necesara pentru a face miscari pe care le inventez pe loc Very Happy
desen- nu sunt foarte talentata, dar uneori imi ies niste desene care ma uimesc si pe mine Very Happy desenele mele au multe defecte, dar ma multumesc si asa Smile
povesti- cred ca aici este cel mai mare talent al meu, chiar daca trebuie mult dezvoltat Very Happy in prezent am foarte multe idei pentru povesti, dar ma tem sa le pun in aplicare nici eu nu stiu de ce Sad

cam acestea ar fi talentele mele...chiar daca nu am un talent mare, am cate putin din fiecare Very Happy
Mambrella
Mambrella
New Member
New Member

Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 19/02/2009

Sus In jos

Talentele noastre Empty Re: Talentele noastre

Mesaj  Zollitha Vin Mar 06, 2009 10:02 pm

dragutz topic Wink
deci cu ce sa incep ?? nu am multe talente ... sau cel putin nu sunt descoperite pana acum....
1) Cantatul : i like sing ! its my passion :X este ceea ce stiu sa fac cel mai bine :X
2)Dansul : ma descurc foarte bine la dansat.La petreceri sau nunti sau cine stie ce eu sunt prima pe ringul de dans Very Happy:)
3)Imaginatia : este un talent dragutz care l-am descoperit acum un an ! Imi place sa ma imaginez intr-o alta lume ... o lume a fanteziei mele. Imi place sa scriu povesti dar nu sunt prea buna la asta ! Imi place mai mult sa visez ... Smile
Cam atat a fost deocamdata Smile Daca mai descopar talente vin si va anunt Smile
Zollitha
Zollitha
Admin

Numarul mesajelor : 114
Varsta : 28
Joburi/Distractii : Pc-ul and Anime Dimension :X
Stare de spirit : : I`m crazy about chocolate :X !!
Data de inscriere : 19/02/2009

https://anime-dimension.all-up.com

Sus In jos

Talentele noastre Empty Re: Talentele noastre

Mesaj  Lolli Sam Mar 07, 2009 10:31 am

Talente...hmm e o idee buna cu topicul, fiindca asa putem sa ne cunoastem si sa vedem ce lucruri avem in comun! Sweet!^_^
Deci...sa imi expun si eu valiza de talente:))Smile)
1.Desenatul-Stiu ca inca nu mi-am expus lucrarile dar va spun ca ma pricep destul de bine. De ce? Pai fiindca bunicul meu(care face niste desene de iti curg balele) ma inspira,ma ajuta,imi zice mana e prea sus,asta e prea jos,imi zice trucuri etc.
2.Cantatul-Poate,adica sigur nu am o voce prea buna. Dar ce conteaza? Muzica este buna sa iti exprimi sentimentele si la mine chiar da roade:D
3.Dansatul-Da, asta sigur e un talent. La cate scoli de dans am fost...am si pierdut sirul..cred ca 4 daca tin bine minte. Dar in ultimi ani m-am lasat. Poate pentru scoala sa ma pot concentra mai mult acolo. Who knows? Dar in timpul liber cand stau cu prietenele punem melodii si eu deja le si inventez un dans. Sau punem muzica si danseaza fiecare separat pe ce melodie vrea. Si juriul da note. Oare de ce castig mereu eu? Suspect Suspect
4. Scriisul-Da,asta nu eu zic ca scriu bine. Ci...diriga. A spus ca am o imaginatie bogata, si ar trebui sa pui "ideiile" pe hartie. Si ce? Eu le pun in fisiere word.Very Happy:D
5.Informatica si limbile straine-Pai da....le spun impreuna fiindca la informatica iti trebuie limbi straine. O.o Mie una imi place sa stiu cat mai multe limbi, ca in viata sa am unde ma duce. Doamne fereste,Romania imi displace ma car...undeva. Si ce bine e cand stii sa vorbesti? Informatica nu fac la scoala. Am invatat tot de la tata. Care e programator si de la prieteni lui care stau non-stop la calc. Si in lumea de azi,daca nu ai cunostinte de limbi straine si informatica...esti death.Neutral
Off-topic: Stiu ca e un post-zilla. Dar urasc spam-ul.
Lolli
Lolli
Global Mod

Numarul mesajelor : 252
Varsta : 28
Stare de spirit : : Because I'm The-Menthol-One, that's why.
Data de inscriere : 01/03/2009

Sus In jos

Talentele noastre Empty Re: Talentele noastre

Mesaj  Bad Bunny Dum Mar 15, 2009 8:02 pm

1)Desenatul:unele chestii le pot face chiar sa semene cu originalul si pot sa zic cu mandrie ca am inceput sa desenez Naruto(personajele) chiar ca insusi Kishimoto-sensei
2)Scrisul: pe blog sau chestii gen fan ficuri dar din pacate le scriu prea lungi si multe din ele nu reusesc sa le termin...what a pity!
3)Imaginatie/visat: da dar de multe ori, my imagination is very twisted
4)Informatica: sa zicem doar ca-mi plac calculatoarele, iar de la asta se trage totul
5)Capacitatea de a juca teatru si de a fi credibila cand mint: o da! super talent...eh, dar te scoate din unele chestii
Cam atata, cred, nu stiu...banuiesc ca m-am nascut un copil fara prea multe talente:P
Bad Bunny
Bad Bunny
Junior Member
Junior Member

Numarul mesajelor : 178
Varsta : 30
Stare de spirit : : Confused, or maybe not
Data de inscriere : 15/03/2009

http://nyappyliciousuniverse.blogspot.com/

Sus In jos

Talentele noastre Empty Re: Talentele noastre

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum