Anime Dimension


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Dimension
Anime Dimension
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ultimele subiecte
» PDSM(Persoana de sub mine)
Minciuna despre userul de deasupra Icon_minitimeVin Mai 08, 2009 10:01 am Scris de Bad Bunny

» Evita cuvantul DA sau NU
Minciuna despre userul de deasupra Icon_minitimeVin Mai 08, 2009 9:57 am Scris de Bad Bunny

» Mamb's drawings
Minciuna despre userul de deasupra Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 7:22 pm Scris de Mambrella

» Mamb's One Shots
Minciuna despre userul de deasupra Icon_minitimeDum Apr 19, 2009 4:37 pm Scris de Naruto Uzumaki

» Tango no Sekku(5 mai)
Minciuna despre userul de deasupra Icon_minitimeSam Apr 18, 2009 3:24 pm Scris de Bad Bunny

» Origami
Minciuna despre userul de deasupra Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 5:56 pm Scris de Lolli

» Naruto Uzumaki
Minciuna despre userul de deasupra Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 8:33 pm Scris de Naruto Uzumaki

» Lili Allen
Minciuna despre userul de deasupra Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 8:31 pm Scris de Zollitha

» What would you say\do if you woke up to the person above you in your bed?
Minciuna despre userul de deasupra Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 10:03 am Scris de Lolli

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Parteneri
forum gratuit


Minciuna despre userul de deasupra

2 participanți

In jos

Minciuna despre userul de deasupra Empty Minciuna despre userul de deasupra

Mesaj  Zollitha Mar Apr 07, 2009 8:33 pm

Am vazut acest joc pe cele mai multe forumuri ! Si l`am adus si aici ^_^ !!
Regula este simpla : trebuie sa spui o minciuna despre userul de deasupra . Adica sa inventezi ceva haios , dar sa nu il supere pe userul de sus !
Mi se pare un joc haios si sper ca o sa va placa si voua 60 !!

Sa vad ce minciuna inventati pentru mine Smile)
Zollitha
Zollitha
Admin

Numarul mesajelor : 114
Varsta : 28
Joburi/Distractii : Pc-ul and Anime Dimension :X
Stare de spirit : : I`m crazy about chocolate :X !!
Data de inscriere : 19/02/2009

https://anime-dimension.all-up.com

Sus In jos

Minciuna despre userul de deasupra Empty Re: Minciuna despre userul de deasupra

Mesaj  Lolli Mar Apr 07, 2009 8:42 pm

Rose:)) Hai sa fac o minciuna gogonata:))

Esti o persoana foarte rea, nu iti place Naruto si urasti ciocolata. Cand erai mica, ai fi vrut ca la 13 ani sa devi Spaidar men, ca sa zbori pe pereti. Normal, tu iubeai insectele. Si...ce sa mai zic despre tine? Ahh...ai parul roz, iti place sa dansezi rumba cu cartea(cacofonia intentionata>.<) si sa asculti manele pe telefonul tau care face pac-tac sau tac-pac. Ah...si Gutza este idolul tau^^& ai multe postere cu manelisti si iti place sa te tai cu lama^^
Sper ca nu te-ai suparat;))
Lolli
Lolli
Global Mod

Numarul mesajelor : 252
Varsta : 28
Stare de spirit : : Because I'm The-Menthol-One, that's why.
Data de inscriere : 01/03/2009

Sus In jos

Minciuna despre userul de deasupra Empty Re: Minciuna despre userul de deasupra

Mesaj  Zollitha Mar Apr 07, 2009 9:07 pm

Bun...Lolli >Smile Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Ce bine ai facut ca ai trecut pe aici Smile)
Incep :

Era o noapte frumoasa , cu luna plina si tu ascultai fara incetare ending`ul FMA . Te uiti pe fereastra si vezi o pasare alba care vine la geam si te ia.Te duce la bunica ta care sta la tara si are foarte multe gaini.Iti da un pahar cu gin [ Twisted Evil ] si tu nu vrei sa`l bei si il dai gainiolor ! Dupa ce mor toate gaiinile bunica ta te ia la intrebari.Tu nu ii spui nimic si te duci acasa .


Mishto Smile) Ai omorat gainile pentru un sungur pahar de gin mah ?? Rautate mica ce esti Smile)Smile)Smile)SmileSmile)Smile)Smile)
Zollitha
Zollitha
Admin

Numarul mesajelor : 114
Varsta : 28
Joburi/Distractii : Pc-ul and Anime Dimension :X
Stare de spirit : : I`m crazy about chocolate :X !!
Data de inscriere : 19/02/2009

https://anime-dimension.all-up.com

Sus In jos

Minciuna despre userul de deasupra Empty Re: Minciuna despre userul de deasupra

Mesaj  Lolli Mier Apr 08, 2009 7:15 pm

Pai da....eu vroiam vodka, si nebuna de baba mi-a dat gin>.<

Pai...Rose....It's lie time!

A fost odata o printesa pe numa Rosezel. Ea era cheala, pe cap nu avea nici un firicel de par. A fost inchisa intr-un turn urias la varsta de 9757467404814410 ani, pentru ca nimeni sa nui vada chelia cu puteri magice(avea puterea de a transforma pe oricine in cartita;))). Tu stateai intr-o zi si ai inceput sa canti Taylor Swift- Love Story la fereastra. Un print(a.k.a Gutza) te-a auzit si a continuat: Frumoasa-i vecina noastra, scoate capul pe fereastra. Tu ai sarit de la fereastra drept in bratele lui. Te-a lasat jos, fiindca erai prea slaba si l-ai sarutat si i-ai spus la ureche: Proiectate sa reziste, sa reziste, sa reziste, sa reziste, sa reziste.

Cu mine ce nebunie scoateti?;Wink
Lolli
Lolli
Global Mod

Numarul mesajelor : 252
Varsta : 28
Stare de spirit : : Because I'm The-Menthol-One, that's why.
Data de inscriere : 01/03/2009

Sus In jos

Minciuna despre userul de deasupra Empty Re: Minciuna despre userul de deasupra

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum