Anime Dimension


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Dimension
Anime Dimension
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ultimele subiecte
» PDSM(Persoana de sub mine)
Regulament A-D ! Icon_minitimeVin Mai 08, 2009 10:01 am Scris de Bad Bunny

» Evita cuvantul DA sau NU
Regulament A-D ! Icon_minitimeVin Mai 08, 2009 9:57 am Scris de Bad Bunny

» Mamb's drawings
Regulament A-D ! Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 7:22 pm Scris de Mambrella

» Mamb's One Shots
Regulament A-D ! Icon_minitimeDum Apr 19, 2009 4:37 pm Scris de Naruto Uzumaki

» Tango no Sekku(5 mai)
Regulament A-D ! Icon_minitimeSam Apr 18, 2009 3:24 pm Scris de Bad Bunny

» Origami
Regulament A-D ! Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 5:56 pm Scris de Lolli

» Naruto Uzumaki
Regulament A-D ! Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 8:33 pm Scris de Naruto Uzumaki

» Lili Allen
Regulament A-D ! Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 8:31 pm Scris de Zollitha

» What would you say\do if you woke up to the person above you in your bed?
Regulament A-D ! Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 10:03 am Scris de Lolli

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Parteneri
forum gratuit


Regulament A-D !

In jos

Regulament A-D ! Empty Regulament A-D !

Mesaj  Zollitha Vin Apr 03, 2009 7:34 pm

Regulament by Echipa A-D ! Daca nu sunteti in stare sa respectati regulile de aici nu postati! Ne rezervam dreptul de a modifica aceste reguli, oricand, oricum!

01. Anime Dimension nu va fi tras la raspundere pentru greselile voastre! Orice post ce implica probleme, va fi sters, insa in cazul in care este omis, vina va fi luata 100% de individ si nu de https://anime-dimension.all-up.com

02. Topicurile la care nu s-a mai postat pe o perioada lunga vor fi inchise! Ele vor putea fi redeschise eventual, doar pentru un motiv bine intemeiat!

03. Orice post ce se face in afara subiectul este interzis. NO OFF-TOPIC! Deasemenea atentie si la posturi sub 2 randuri. Detaliati...nu este chiar asa de greu

04. Postarile duble, triple, cvatruple s.a.m.d vor fi sterse! Daca aveti ceva de adaugat folositi butonul edit! Exista si el cu un scop.

05. Orice topic la care se abereaza, care este samanta de scandal, va fii inchis!

06. Pentru spam se vor lua masuri drastice! SPAMUL NU este tolerat pe anime dimension. Pentru cine nu stie ce inseamna spam, il rog sa citeasca https://anime-dimension.all-up.com/reguli-f3/ce-reprezinta-spam-t69.htm

07. Inainte de a deschide un topic nou, va rugam sa verificati daca mai exista deja unul pe aceeasi tema. Pentru a face acest lucru folositi Search-ul.

08. Se pare ca a devenit o moda sa includeti tot felul de imagini de la quiz in fiecare post. Cine mai practica asa ceva risca ban! Si apropo nu ma refer la signature, acolo este permis.

09. Scrisul unui intreg post numai cu litere CAPITALE este strict interzis! Daca gasim un astfel de post, se va pune in calcul in cazul unui ban, asa ca va rog, mare atentie!

10. Am decis ca in locul traditionarelor avertizari de genul "Faci Spam!", "Citeste Regulamentul!", etc... sa pun warninguri. Cei ce vor vedea Warning <numar> in posturile lor, trebuie sa aibe mare grija! Cand se va ajunge la Warning 5, userul respectiv va primi ban pe o perioada de timp limitata/nelimitata, in functie de cat de grav au fost incalcate regulile.

11. Forum-ul este impartit pe categorii, cu un scop bine-definit. Acel scop este de a nu mixa tot felul de discutii, ci a le organiza concret, pentru ca utilizatorul sa gaseasca mai usor ce doreste. Asadar, NU mai deschideti topic-uri in categorii gresite. Cine practica acest lucru, primeste warning.

12. Doresc sa avertizez in legatura cu semnele de punctuatie. Sincer, nu este nevoie de 100 de semne de intrebare, sau 100 de semne de exclamatie, unul singur este indeajuns pentru a transmite mesajul.

13. La diverse topicuri am tot vazut multiple posturi complexe, frumoase, lungi... intrerupte de cate 1 post, care desi respecta regula 3, pur si simplu strica aspectul topicului. Asadar, ce va rog eu...ori postati in ritmul in care s-a postat si in urma voastra, daca nu pentru forum, macar din respect pentru acei membri...ori nu mai postati deloc.

14. Ca si in posturi, este interzisa folosirea excesiva a semnelor de punctuatie la alcatuirea titlului unui topic! Deasemenea evitati si titlurile cu litere capitale. Va rog sa va ganditi bine inainte de a pune un titlu, acesta sa fie scurt si la obiect.

15. Este interzisa folosirea unui avatar sau signature ce are continut sexual.

16. Posturile cu continut incoerent, greseli gramaticale grave se vor sanctiona prin warning. Nu avem nevoie de asa ceva pe forum.

17. Oricine posteaza la unul din topicurile din sectiunea de diverse mai mult de 3 posturi pe zi, va fi sanctionat prin warning.

18. Nou! Nu abuzati de Reputation System. Acordati reputatii numai pentru posturi!


Eu cred ca sunt destul de usor de respectat! Altele mai usoare nu cred ca exista!
Zollitha
Zollitha
Admin

Numarul mesajelor : 114
Varsta : 28
Joburi/Distractii : Pc-ul and Anime Dimension :X
Stare de spirit : : I`m crazy about chocolate :X !!
Data de inscriere : 19/02/2009

https://anime-dimension.all-up.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum