Anime Dimension


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Dimension
Anime Dimension
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ultimele subiecte
» PDSM(Persoana de sub mine)
Muzica ! Toate genurile ! Icon_minitimeVin Mai 08, 2009 10:01 am Scris de Bad Bunny

» Evita cuvantul DA sau NU
Muzica ! Toate genurile ! Icon_minitimeVin Mai 08, 2009 9:57 am Scris de Bad Bunny

» Mamb's drawings
Muzica ! Toate genurile ! Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 7:22 pm Scris de Mambrella

» Mamb's One Shots
Muzica ! Toate genurile ! Icon_minitimeDum Apr 19, 2009 4:37 pm Scris de Naruto Uzumaki

» Tango no Sekku(5 mai)
Muzica ! Toate genurile ! Icon_minitimeSam Apr 18, 2009 3:24 pm Scris de Bad Bunny

» Origami
Muzica ! Toate genurile ! Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 5:56 pm Scris de Lolli

» Naruto Uzumaki
Muzica ! Toate genurile ! Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 8:33 pm Scris de Naruto Uzumaki

» Lili Allen
Muzica ! Toate genurile ! Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 8:31 pm Scris de Zollitha

» What would you say\do if you woke up to the person above you in your bed?
Muzica ! Toate genurile ! Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 10:03 am Scris de Lolli

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Parteneri
forum gratuit


Muzica ! Toate genurile !

4 participanți

In jos

Muzica ! Toate genurile ! Empty Muzica ! Toate genurile !

Mesaj  Zollitha Vin Feb 20, 2009 6:49 pm

Discutii despre muzica ... Incep eu ...
Ce muzica ascultati ??
Eu aproape detoate inafara de manele [ bine unele sunt chiar reusite , dar din an in pasti gasesti una buna deci .... ]
Preferate nu am pentru ca imi plac mai multe genuri si nu pot spune cate am ascultat , mi-ar trebui o saptamana ca sa mi le aduc aminte pe toate !!
in acest topic se posteaza intrebari despre muzica ... [tot ce tine de ea Razz ]
Zollitha
Zollitha
Admin

Numarul mesajelor : 114
Varsta : 28
Joburi/Distractii : Pc-ul and Anime Dimension :X
Stare de spirit : : I`m crazy about chocolate :X !!
Data de inscriere : 19/02/2009

https://anime-dimension.all-up.com

Sus In jos

Muzica ! Toate genurile ! Empty ...

Mesaj  Mambrella Dum Mar 01, 2009 9:53 pm

pai adevarul e ca si mie imi displac manelele >.< pur si simplu le urasc chiar daca se intampla sa imi mai placa cate una
genuri preferate un am ca imi plac mai toate...melodii preferate logic ca am dar ma plictisesc repede de ele Very Happy
logic..ca nu imi place numai sa ascult ci sis a cant Very Happy karaoke-le ma linisteste Very Happy
cam atat am avut de spus
Mambrella
Mambrella
New Member
New Member

Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 19/02/2009

Sus In jos

Muzica ! Toate genurile ! Empty Re: Muzica ! Toate genurile !

Mesaj  Lolli Joi Mar 05, 2009 10:03 pm

Mda....nimanui nu-i plac manelele. Sunt o bataie de joc fata de muzica greceasca. Eu ascult rock,r&b,pop,hip-hop si reggeaton(normal,si altele). Melodii nu am una preferata,ascult mai multe dar depinde si de canterat. Sunt uni la care imi plac mai toate melodiile. Cantereti ascult care canta genurile mele preferate. Nu am prea multe pretentii. Dar nu imi plac cantaretii care isi fac o publicitate proasta de ex.Demi Lovato care zambeste cat un cal(no offence). Imi plac cantaretii care inteleg mesajul melodiei, stiu cum sa il dea mai departe si nu care canta in engleza(ex. la romani) si cand intreaba un reporter despre ce e vorba in melodie ei........._. Tac. Deci,asta e parerea mea despre muzica.
Lolli
Lolli
Global Mod

Numarul mesajelor : 252
Varsta : 28
Stare de spirit : : Because I'm The-Menthol-One, that's why.
Data de inscriere : 01/03/2009

Sus In jos

Muzica ! Toate genurile ! Empty Re: Muzica ! Toate genurile !

Mesaj  Bad Bunny Lun Mar 23, 2009 3:53 pm

Basiclly, nici eu nu agreez manelele desi am parte de tortura de-asta(PS: locuiesc langa un restaurant unde sunt nunti cam in fiecare sambata asa ca am parte cam de minim 2 ore de manele, in fiecare sambata).Ce ascult? hm...basiclly rock,(things like indie rock,trash metal, speed metal, punk-rock, love metal, j-rock, j-metal, numetal, christian rock, riot grrl, post gridge, alternative-la greu, hard rock si heavy metal-sometimes, black si death{{metal}} cam rar, brutal death-really super rar, si catodata si screamo--like the emos). In fine mai ascult si alte chestii, gen punk, indie-stuff(like rock, punk, pop), si of course partea comerciala care se da la tv-sometimes, nu prea des, dar merge. Iar melodiile romanesti? nu prea, singurele 2 trupe care le mai ascult sunt: Vama si Parazitii. De ce? pey, acum nu stiu ce parere aveti dar muzica romaneasca de cam 2 ani este cam de c⭐Like a Star @ heaven⭐t adik numai ritmuri facute pe pc, repetate la nesfarsit cu 2-3 versuri nereusite
Bad Bunny
Bad Bunny
Junior Member
Junior Member

Numarul mesajelor : 178
Varsta : 30
Stare de spirit : : Confused, or maybe not
Data de inscriere : 15/03/2009

http://nyappyliciousuniverse.blogspot.com/

Sus In jos

Muzica ! Toate genurile ! Empty Re: Muzica ! Toate genurile !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum