Anime Dimension


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Dimension
Anime Dimension
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ultimele subiecte
» PDSM(Persoana de sub mine)
Olimpiade si concursuri Icon_minitimeVin Mai 08, 2009 10:01 am Scris de Bad Bunny

» Evita cuvantul DA sau NU
Olimpiade si concursuri Icon_minitimeVin Mai 08, 2009 9:57 am Scris de Bad Bunny

» Mamb's drawings
Olimpiade si concursuri Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 7:22 pm Scris de Mambrella

» Mamb's One Shots
Olimpiade si concursuri Icon_minitimeDum Apr 19, 2009 4:37 pm Scris de Naruto Uzumaki

» Tango no Sekku(5 mai)
Olimpiade si concursuri Icon_minitimeSam Apr 18, 2009 3:24 pm Scris de Bad Bunny

» Origami
Olimpiade si concursuri Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 5:56 pm Scris de Lolli

» Naruto Uzumaki
Olimpiade si concursuri Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 8:33 pm Scris de Naruto Uzumaki

» Lili Allen
Olimpiade si concursuri Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 8:31 pm Scris de Zollitha

» What would you say\do if you woke up to the person above you in your bed?
Olimpiade si concursuri Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 10:03 am Scris de Lolli

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Parteneri
forum gratuit


Olimpiade si concursuri

3 participanți

In jos

Olimpiade si concursuri Empty Olimpiade si concursuri

Mesaj  Mambrella Vin Apr 10, 2009 9:25 pm

sunt sigura ca nu exista cineva printre noi care nu a fost macar la un mic concurs. la olimpiade nu merge oricine, dar concursurile sunt placute si foarte bune pentru a capata experienta, poate suficienta pentru a merge la olimpiade Very Happy
sunt foarte multe concursuri si olimpiade, cate unul sau chiar mia multe pentru fiecare obiect.momentan am parcitipat l:
-Cangurul (matematica) -de foarte multe ori
-Winners (engleza) -am participat doar de cateva ori, chiar daca ultima data am obtinut un punctaj foarte bun Wink)
-Media Kinder (cultura generala) - mie mi-a placut mult, mai ales ca a fost pe echipe

cat despre olimpiade, am fost doar la 2 momentan: matematica si tehnologie
-la matematica am fost doar la faza locala, nus tiu ce a vazut profa in mine de m-a trimis -_-"
-la tehnologie...pot sa spun ca am inceput sa iubesc tehnologia Very Happy la faza locala am obtinut nota 8 , la judeteana la proba scrisa 9,90 iar la practica 10..iar acum peste cateva zile este faza nationala...nici nu pot dormi la noapte din cauza asta..

mie chiar imi plac concursurile si olimpiadele, m-au ajutat sa capat multa experienta si note de 10 Wink)

voi ce parere aveti despre olimpiade si concursuri? la care si cate ati participat sau veti participa?
Mambrella
Mambrella
New Member
New Member

Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 19/02/2009

Sus In jos

Olimpiade si concursuri Empty Re: Olimpiade si concursuri

Mesaj  Lolli Vin Apr 10, 2009 10:32 pm

Olimpiade si concursuri...ehm, eu mai mult ma duc pentru 10 si....cum se spune: Da bine la dosar^^" Si macar cateodata scapi de cateva ore:X
La ce concursuri am fost:
-Cangurul(Engleza-Germana)- am obtinut primul loc....din clasa si pe judet(adica....asa mi-a zis profa...apoi nu stiu)
-Cangurul(Matematica)-ehm....mai mult m-am dus fiindca am scapat de 2 ore:X Si erau naspa
- Unul de mate-jur ca nu-i mai stiu numele:)) Atat ca am obtinut locul 2 pe judet
Olimpiade:
-Romana-asta e mandria mea....viata mea....am trecut pe tara8-> Si eu care credeam ca nu vor accepta compunerea mea cu o fata satula de viata
-Matematica-tulai, nu stiu ce fluturasi avea profa, dar m-a trimit. Am obtinut locul 1 dintre colegi mei si...normal, nu am trecut pe judet^^
Lolli
Lolli
Global Mod

Numarul mesajelor : 252
Varsta : 28
Stare de spirit : : Because I'm The-Menthol-One, that's why.
Data de inscriere : 01/03/2009

Sus In jos

Olimpiade si concursuri Empty Re: Olimpiade si concursuri

Mesaj  Zollitha Sam Apr 11, 2009 9:09 pm

Heya>Very Happy< !! Dapz...cine nu a mers la concurs of...daca imi aduc aminte Smile) ! Din claasa a 3 a tot merg la concururi ... si la olimpiade ?? am fost si la mate , romana , engleza , franceza si biologie Smile !! Nu va speriati ca au fost in clasele trecute Smile) Asta de biologie a fost anul acesta Smile !!
La conccursuri , cel mai mult imi plac cele la care trebuie sa cant ^_^ !! Este hobby`ul meu :X
Zollitha
Zollitha
Admin

Numarul mesajelor : 114
Varsta : 28
Joburi/Distractii : Pc-ul and Anime Dimension :X
Stare de spirit : : I`m crazy about chocolate :X !!
Data de inscriere : 19/02/2009

https://anime-dimension.all-up.com

Sus In jos

Olimpiade si concursuri Empty Re: Olimpiade si concursuri

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum